O nas

Taras drewniany, którego posiadanie jeszcze do niedawna było przywilejem nielicznych – dzisiaj dostępny jest dla wszystkich.

Nasza firma „IZOLBAU – tarasy i elewacje z drewna egzotycznego” wykona dla Państwa każdego rodzaju taras drewniany, balkon, donice, elewację i wszelkiego rodzaju zabudowę drewnianą w domu lub ogrodzie.
W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość, dokładność i kompleksowość wykonywanych prac, wykorzystując sprawdzone i od lat stosowane rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze tarasy drewniane powstają najczęściej z desek egzotycznych, jednak równie często korzystamy z desek gatunków krajowych / europejskich a także z modnych ostatnio desek kompozytowych.

Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego inwestora wykonując:
– taras na gruncie
– taras samonośny
– taras pływający na wszelkiego rodzaju hydroizolacjach
– taras na betonie, kostce

„IZOLBAU – tarasy i elewacje z drewna egzotycznego” zajmująca się budową tarasów drewnianych oraz montażem elewacji to wyodrębniona część firmy „IZOLBAU – nowoczesne technologie uszczelniające”, która oferuje usługi w dziedzinach związanych z uszczelnianiem budowli od piwnic aż po dach, między innymi:
1.uszczelnianie piwnic i fundamentów
2.renowacja dachów płaskich
3.osuszanie zawilgoconych murów oraz naprawy betonu
4.wzmacnianie konstrukcji budowlanych włóknami węglowymi

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługami związanymi z wszelkiego rodzaju izolacjami przeciwwodnymi lub wodochronnymi zapraszamy na stronę www.izolbau.com w celu zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania na każdym etapie inwestycji.

Chcecie Państwo skorzystać z naszych usług? Czekamy na kontakt kontakt.

Doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie materiały oraz zapewnimy fachowe wykonawstwo. Na nasze prace udzielamy długoletniej gwarancji. Przy większych zleceniach oferujemy możliwość negocjacji cen.

Jesteśmy do dyspozycji na terenie całego województwa małopolskiego, w szczególności w miejscowościach takich jak Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Myślenice, Bochnia, Brzesko, Gdów, Niepołomice, Wieliczka.